Продовжуємо підтримувати українців разом із нашими добрими друзями-партнерами Plain Compassion Crisis Response та Liudmyla Ivanenko. Ці неймовірні хлопці та дівчата стали тією надійною опорою, потужною силою, що заряджає енергією щирих та добрих сердець.
Новий тиждень, нові плани, нові потреби. Сьогодні волонтери #ФондВілкулаУкраїнськаперспектива та #ФондКрилаБратства формують ще понад 2000 продуктових наборів для людей, що опинилися у складних умовах через війну.
Вже із завтрашнього дня усі ці продукти відправляться до переселенців та жителів Дніпра, що їх потребують. Графік на тиждень –насичений:
📍Вівторок 13.09 – Індустріальний район (вул. Калинова); Відвідування багатодітної сім’ї (Самарський р-н)
📍Середа 14.09 – АНД (приватний сектор)
📍Четвер 15.09 – централізована видача для переселенців у Штабі (пр. Яворницького, 3)
📍П’ятниця 16.09 – Новокодацький р-н (сквер Клюєва)
Слідкуйте за нашими оновленнями!
















