Вдень 13 вересня дніпровський трамвай трамвай №12 зійшов з рейок. З колій злетіла одна колісна пара. Сталася це біля перехрестя проспекту Богдана Хмельницького та вулиці Будівельників.
Станом на 16:05 на місці вже працювали комунальники. Але через аварію рух трамваїв в обидва боки зупинився. Тож враховуйте цю інформацію при плануванні своїх поїздок по місту.
Лана Дніпренко









