Цього року на День міста, 10 вересня, у Дніпрі на світ з’явилось 20 малюків – 12 хлопчиків та 8 дівчаток.
Жінок, які народили саме на День міста, привітали сертифікатом на 10 тисяч гривень.
Таке привітання стало гарною традицією, яку започаткували ще у 2008 році.
Цього року серед родин, де дитинка народилася на День міста, є й чотири внутрішньо переміщені сім’ї, які офіційно зареєстровані у Дніпрі.
Акушери відзначають, що жінки у Дніпрі мають можливість народжувати дітей у безпечних умовах.
Юлія Олександрова









