Поліція документує наслідки нічних обстрілів рашистів Нікопольського району. Попередньо, внаслідок обстрілів люди не постраждали.
Зафіксовано, що вночі, 15 вересня, орки з боку Запорізької області накрили вогнем із РСЗВ та ствольної артилерії Нікополь, а також скерували на нього дрони-камікадзе. В результаті, пошкоджень зазнали два підприємства, їх будівлі та склади, санаторій. Попередньо відомо, що пошкоджень зазнали 10 приватних будинків, господарчі споруди, газопровід.
Також вночі під ворожими обстрілами опинилися села Марганецької громади. Там зафіксовано пошкодження лінії електропередач.
Зараз на місцях влучань працюють слідчо-оперативні групи поліції.
За зібраними матеріалами відкрили чергове кримінальне провадження.




Лана Дніпренко









