Про повторну ракетну атаку по Кривому Рогу повідомив очільник ВА міста Олександр Вілкул.
– Кривий Ріг – ракетний удар. Залишайтесь у укриттях.
Нічого не знімайте та не викладайте у соцмережі. Знову два прольоти в районі гідротехнічних споруд, – написав у соцмережах Олександр Вілкул.
За його словами, орки знову вдарили в районі гідротехнічних споруд – зафіксовано два «прильоти».
Лана Дніпренко









