Вранці 15 вересня у міській лікарні №6 двоє підлітків викрали у дівчини телефон.
Виявилося, що після скоєння злочину неповнолітні хлопці переховувалися на балконі лікарні.
Там їх знайшли поліцейські.
В них було виявлено телефон, який впізнала заявниця. Грабіжників затримали та доставили до відділу поліції.
Юлія Олександрова









