Підсумки дня від голови облради Миколи Лукашука.
– Окупанти знову гатять по критичній інфраструктурі області, по помешканням людей.
🔺Вдень російські окупаційні війська вдарили ракетою по промисловому підприємству Кривого Рогу. Є пошкодження.
А надвечір під час повітряної тривоги – знову обстріляли гідротехнічну споруду. На місці працюють ремонтні бригади та комунальні служби.
🔺Також сьогодні рф зі ствольної артилерії обстріляла Велику Костромку. Пошкоджено три будинки. Потерпілих немає.
Ввечорі Апостолівську громаду ворог обстріляв з РСЗВ «Ураган». Інформація щодо руйнувань та постраждалих встановлюється.
Там же стався нещасний випадок – сорокарічний чоловік знайшов у полі касетний боєприпас від РСЗВ і поклав його до багажника машини. Після – стався вибух. Чоловіка ушпиталено з уламковими пораненнями ніг.
🔺В інших районах день – без надзвичайних подій.
🔺Радіаційний фон – в нормі.
Юлія Олександрова









