Під обстрілами – Нікопольський та Криворізький райони.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«В Нікополі зафіксовано понад 40 «приходів» з РСЗВ «Град» і ще з десяток ствольної артилерії. За ніч місто обстріляли тричі. Через обстріли виникло чотири пожежі – горіли майстерня, житловий будинок, господарча споруда та культурно-розважальний центр. Пошкоджено ліцей, кілька підприємств, садочок, терцентр, дві багатоповерхівки та 9 приватних будинків, 3 господарчі споруди, газопровід, лінії електропередач. Постраждала 58-річна жінка»,-написав він.
Два десятки пострілів з «Граду» стались за ніч у Червоногригорівській громаді. Зруйновані 3 п’ятиповерхівки, магазин та автівка. Без жертв.
Опівночі гатили по Марганецькій громаді. Без жертв.
Знайдено уламки дрону-камікадзе, яким ворог гатив учора по Нікополю. Це виявився іранський БПЛА Shahed-136.

У Криворізькому районі ворог обстріляв околиці Зеленодольської громади. Без жертв.









