Сьогодні вдень рашисти скерували на три райони Дніпропетровщини крилаті ракети. Всі їх збила наша ППО. Також в українському небі долітався ворожий БПЛА, повідомили в ОК “Схід”.
– 16 вересня, близько 14:00, протиповітряною обороною Повітряне командування «Схід» Повітряних Сил знищено три крилаті ракети «Іскандер-К» та один БПЛА оперативно-тактичного рівня «Орлан-10», – йдеться у повідомленні.

Лана Дніпренко









