Розпочато розслідування обстрілів Криворізького та Нікопольського районів.
За даними слідства, в ніч на 16 вересня окупанти здійснили артилерійський обстріл із реактивних систем залпового вогню по Нікополю. Поранення отримала місцева мешканка. Є багато руйнувань.
Також 15 вересня російські військові обстріляли зі ствольної артилерії Велику Костромку Криворізького району. Пошкоджено приватні домоволодіння.
Крім цього, вдень 15 вересня окупанти завдали ракетних ударів по Кривому Рогу. Пошкоджено промислове підприємство та об’єкти гідротехнічної інфраструктури.
На місці події працюють прокурори, слідчі поліції, експерти. Будь-які військові об’єкти на даній території відсутні.
Юлія Олександрова









