16 вересня окупанти атакували нашу область п’ятьма ракетами. На жаль є жертви.
Ситуацію на вечір повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Загинуло двоє цивільних, троє – постраждало. Сьогодні Дніпропетровщину атакувало п’ять ворожих ракет. Три збило наше ППО. Це були «Іскандери-К».
Вдень ракети вгатили по Криворізькому району. Люди не постраждали. Є масштабні руйнування.
У Зеленодольській громаді вдень стався вогневий обстріл цивільних об’єктів. 62-річний чоловік перебував у підвалі, а 48-річний – порпався у гаражі. Обоє загинули. Ще один чоловік (йому 54 роки) вийшов на подвір‘я власного дому, коли його застав обстріл. Нині постраждалого ушпиталено в стані середньої важкості. В громаді зруйновано один будинок, господарча споруда та непрацююча водонапірна вежа.
Рештки збитої нашим ППО ракети знайшли у Синельниківському районі. Без жертв. Безпечні уламки ще однієї – знайдені у Кам’янському районі. Там теж без постраждалих.
Надвечір ворог двічі обстріляв Марганецьку громаду – зі ствольної артилерії та «Градів». Зруйнований один приватний житловий будинок та газопровід. Двох людей ушпиталено.
В інших районах Дніпропетровщини – без надзвичайних подій.
Радіаційний фон – в нормі, – проінформував Лукашук.
Юлія Олександрова









