15 вересня у Дніпрі 6-річна дівчинка випала з вікна другого поверху.
Як з’ясувалося, поки батько дитини був на першому поверсі, дівчинка вилізла на підвіконня та обперлася на москітну сітку.
Та не витримала і дівчинка впала вниз.
Травмовану дитину шпиталізували до хірургічного відділення міської лікарні.
Юлія Олександрова









