Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук та керівник ДСНС області Андрій Кульбач привітали із професійним святом рятувальників. Вручили грамоти, відзнаки та звання справжнім українським Героям без зброї.
– За 206 днів повномасштабної війни вони пройшли вогонь, воду, мідні труби та ще чимало випробувань. Вони розгрібають завали після «прильотів». Зараз, вже понад три доби безперестану усувають тяжкі наслідки влучання ракет у критичну інфраструктуру Кривого Рогу. Вдячний кожному Герою, який ризикує своїм здоров’ям і життям заради порятунку людей та захисту України.
Ви міцно тримаєте свій фронт.
Вітаю вас зі святом!
Бажаю, аби ваші рукавички завжди лишались сухими, людського щастя, здоров’я, миру і завжди повертайтесь додому до своїх близьких цілими й неушкодженими, – сказав на урочистостях з нагоди Дня рятувальника голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.






Лана Дніпренко









