У Кривому Розі загинув працівник комунального підприємства, який виконував важливе завдання під час ліквідації наслідків ракетної атаки.
Трагічну звістку повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
-Щодо ліквідації наслідків терористичних актів на гідротехнічних спорудах багато говорити не буду, зазначу, що триває героїчна робота багатьох сотен криворіжців. І результат є. Позитивний результат. Але, нажаль, сьогодні на ліквідації аварії загинув працівник комунального підприємства «Сансервіс», 38-ми річний хлопець, виконуючи важливе завдання. У нього, як зараз у багатьох цивільних, був свій фронт. І він відстояв його до кінця. Вічна слава герою! – написав він.
Юлія Олександрова









