В Енергодарі місцеві мешканці відновили понтонний міст, який підірвали російські війська.
Про це в Телеграмі повідомляє канал Енергодар.
-В Енергодарі місцеві мешканці своїми силами відновили понтонний міст, який раніше зруйнували рашисти, – зазначається в дописі.
Люди називали цю переправу «тимчасовою». Проте мешканці дачних селищ та працівники станції користувалися ним щодня.

Юлія Олександрова









