Сьогодні через сильний вітер у Дніпрі почався справжній деревопад. Величезні гілки та цілі дерева падали на автівки, на проїжджі частини та перекривали рух транспорту.
Так, наприклад, на ж/м Тополя величезна гілка впала на дорогу. Поліції навіть прийшлося огородити місце «аварії» сигнальною стрічкою, поки чекають усунення наслідків деревопаду.
Ще одне дерево звалилося прямо на автівку у дворі біля 61-го ліцею на вулиці Єрмолової.
На вулиці Київській дерево теж приєдналося до челенджу. Велике дерево там розкололося і лежить на проїжджій частині. «Відпочиває» на дорозі, чекає на приїзд комунальників.
Впало дерево і у дворі на Янгеля, 22.
На Короленка, 18 – теж біда. Там гілка звалилася на сусідню будівлю.
Вітер у Дніпрі стає дедалі сильнішим, тож на ранок ми ймовірно дізнаємося ще про багато нових подібних випадків.



Юлія Олександрова









