Два мешканця нашої області публічно пропагували комуністичний режим.
48-річний житель Нікополя на місцевому ринку розмахував прапором СРСР та закликав до повернення комуністичного режиму.
А у Павлоградському районі 56-річний містянин активно розповсюджував у забороненій соцмережі фото з комуністичною символікою.
Тепер вони «будуватимуть комунізм» у місцях обмеження волі.


Юлія Олександрова









