Пацієнт госпіталізований з підвищеною температурою, висипом на обличчі, порожнині рота та руках.
Про це повідомляє МОЗ.
За словами пацієнта, висип у нього з’явився ще наприкінці серпня, але до лікарні він звернувся лише кілька днів тому.

Юлія Олександрова









