Голову Обухівської громади Василя Гезя позбавили волі на один рік.
На чолі Обухівської громади Василь Гезь став у 2015 році. А у серпні 2022 року був ув’язнений, розповідає «Інформатор. Гроші».
Взагалі-то справу на Гезя завели у зв’язку із шахрайством та зловживанням службовим становищем.
Але за ґрати він потрапив бо «впоров гарячку». Під час обшуку він розірвав копію ухвали суду та викинув до смітника. Після цього залишив приміщення.
На думку суду, чиновник порушив правила етичної поведінки і неухильного дотримання законодавства.
Обставин, що пом’якшують покарання, суд не побачив.
22 серпня цього року суд постановив позбавити волі чиновника на 1 рік та помістити його в установу виконання покарань.
А ще стягнули з нього 2 тисячі 615 гривень 20 копійок за проведення судової експертизи.
Сам же селищний голова на суді назвав це «політичним переслідуванням».
Але, так як суд не заборонив Гезю займати державні посади, то через рік він може повернутися у крісло селищного голови.
Юлія Олександрова









