У Дніпрі виявили три «call-центри», де працювали понад 100 осіб.
Працівники центру телефонували громадянам та представлялися співробітниками банківських установ. Під час розмови вони вводили потерпілих в оману, отримували відомості щодо банківських карток, після чого наявні на картках гроші перераховували на рахунки, відкриті на підставних осіб.
Також викрито та припинено роботу шахрайського центру у Кам’янському.
Там щоденно працювали до 20 операторів, які під різними приводами виманювали гроші у довірливих громадян. Офіс шахраїв був розташований у нежитловому приміщенні та працював у закритому режимі.

Наразі проведено обшуки та затримано причетних до злочинів.
Юлія Олександрова









