Надвечір 20 вересня під час повітряної тривоги знову пролунали вибухи у Нікопольському районі.
«Прилетіло» з «Градів» поблизу Марганецької громади.
Про це повідомив начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко.
– Поруч з одним із населених пунктів Марганецької ТГ впали гради окупантів. Попередньо без жертв, – доповів він.
Юлія Олександрова









