Голова облради Микола Лукашук прокоментував заяву путіна про часткову мобілізацію в рф, назвавши це крок агонією та безсиллям.
-Хворі імперські амбіції залишились хворими імперськими амбіціями. Осіннє загострення дало про себе знати. Це якщо коротко про сьогоднішню промову путіна.
По факту – так виглядає безсилля. Так виглядає агонія. Часткова мобілізація – це визнання успіхів ЗСУ та провалу так званої спецоперації.
Тож нічого нового, ми це вже чули, бачили, проходили. Працюємо далі. Наша Перемога – це наша спільна справа, – написав очільник області.
Юлія Олександрова









