В “Епіцентрі” на Запорізькому шосе загинув співробітник.
Увечері 21 вересня 34-річний чоловік виконував налаштування обладнання, стоячи на драбині. Якоїсь миті він знепритомнів і впав, зламавши собі шию.
Смерть працівника зафіксували камери спостереження, встановлені у магазині.
Причини трагедії з’ясовуватимуть правоохоронці.
Юлія Олександрова









