За сім місяців повномасштабної війни в Україні рашисти випустили по Дніпропетровській області понад 4000 заборонених касетних боєприпасів. Такі дані навів начальник ВА Кривого Рогу Олександр Вілкул. Й гатили ними по мирному населенню регіону. Днями піротехніки знищили чергові їх залишки.
– В районі села Трудолюбівка Криворізького району піротехніки ДСНС знищили дев’ять касетних вибухових елементів від ракети “Торнадо С” – це модифікований Смерч. Всього, за ці сім місяців, наші рятувальники, правоохоронці та військові знищили майже чотири тисячі таких касетних боєприпасів, заборонених Женевською конвенцією, – повідомив Олександр Вілкул.
Лана Дніпренко









