У звільненому від російських окупантів селі Липці на Харківщині виявили “пункт” так званої “лнр”.
У приміщенні “народної міліції лнр ” російська армія утримувала людей. Катівню загарбники називали “подвалом”. У підвальному приміщенні окупанти утримували людей та знущалися над тими, хто підтримував територіальну цілісність України та відмовлявся співпрацювати з ворогом.
За інформацією СБУ, росіяни застосовували до в’язнів жорстокі тортури. Потім українців силоміць вивозили на територію рф.
Правоохоронці відкрили провадження за статтею “порушення законів та звичаїв війни”. Також тривають слідчо-оперативні дії для встановлення усього кола осіб, які постраждали від тортур окупантів, а також усіх воєнних злочинців, причетних до знущання над цивільним населенням.






Юлія Олександрова









