26 вересня біля автовокзалу у Дніпрі чоловік збив 3-х людей та намагався втекти з місця ДТП. Водія затримали небайдужі громадяни.
На даний момент відомо, що неадекват збив людей на зебрі. Це були дві жінки віком 40 та 50 років та 8-річна дівчинка. Усіх в тяжкому стані госпіталізували. Також пошкоджено декілька автомобілів.
За попередньою інформацією, слідчі вже затримали «гонщика».
У нього виявили російські рублі, телефон із дзвінками виключно на російські номери.





Юлія Олександрова









