З 1 жовтня зовнішнє освітлення у Кривому Розі працюватиме довше.
Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
-Військовою адміністрацією прийнято рішення, що для зручності криворіжців з 1 жовтня зовнішнє освітлення у місті працюватиме довше. У нас робоче місто і люди встають на роботу рано, а повертаються з робочих змін пізно. З урахуванням природного світлового режиму, зовнішнє освітлення включатиметься з 05.00 години ранку і вимикатиметься автоматично, коли стане досить світло. Увечері освітлення автоматично вмикатиметься з моменту настання сутінків і вимикатиметься о 22.00 з настанням комендантської години. У той же час прошу всіх дотримуватися правил світломаскування та комендантської години, – зазначив він.
Юлія Олександрова









