На Дніпропетровщині зафіксовано перший випадок отруєння дикорослими грибами: отруїлася 2-річна дитина.
Інцидент стався минулого тижня у Павлоградському районі. За словами родичів, малечу нагодували смаженими синьоніжками. Дорослі теж їли ці гриби, але почуваються добре.
Взагалі незрозуміло, як у батьків вистачило розуму нагодувати маленьку дитину грибами?
Лана Дніпренко









