З’явилося офіційне підтвердження від військової адміністрації Дніпропетровської області того, що нещодавній гуркіт у небі був успішною роботою нашої ППО.
– Військові з повітряного командування «Схід» збили над Дніпропетровщиною три ворожі ракети. Дві над Синельниківським районом, одну – над Криворізьким, – йдеться у повідомленні.
Лана Дніпренко









