Мережею шириться повідомлення про позаштатну ситуацію на Запорізькій АЕС.
За попередньою інформацією, сталося загоряння другого енергоблоку.
Але начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко зазначає, що панікувати не варто.
-Відносно ситуації на станції – інформація перевіряється, радіаційний стан в нормі. Заспокойтесь будь ласка, – написав Євтушенко.
Юлія Олександрова









