Наразі відомо, що під селом Урзуф під час повітряного бою підбили ворожий літак. З явними ознаками горіння рашисти втекли у бік Приморського аеродрому. Існує велика вірогідність, що до пункту призначення вони не долетіли. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у суботу, 1 жовтня, у Telegram.
– Повернення Маріуполя стає ближчим. Не лише Лиманським котлом. Вчора над селом Урзуф Маріупольського району місцевими зафіксовано повітряний бій, за результатами якого російський літак з явними ознаками горіння та чорного диму продемонстрував одиноке перегрупування в бік Приморсько-Ахтарського аеродрому. Сподіваємось, не долетів, але точні дані відсутні, – зазначив Андрющенко.
Лана Дніпренко









