Мешканці житлового масиву Лівобережний-3 повідомили, що на вулиці Усенко, 1, тривалий час сидить літній чоловік, який потребує допомоги.
Дідусь знаходиться п’ятий день біля під’їзду і вдень, і вночі.
-Зараз іде сильний дощ, і він намагався встати і дійти в укриття, але в нього не вийшло. Він не п’яний, але не розбірливий. Викликали швидку, але вони сказали, що не знають, куди забирати таких людей. Виносили поїсти йому, дали куртку та кофту. Може хтось знає його? Чи куди можна звернутись? Все ж таки жива людина сидить 5 днів і ночей, сидить і в дощ, і в холод, – звертаються небайдужі містяни.
Юлія Олександрова









