У Мережу потрапили відеокадри від українців, яких обстріляли у гуманітарній колоні в Запоріжжі.
Ті страшні події зафільмував водій, який разом із дитиною перебував в обстріляному авто. Їм дивом вдалося вижити.
На відео чоловік в перші секунди після обстрілу показує, що сталося. Його автівка зрешечена уламками, а маленький син плаче після пережитого. Також видно решту колони: обстріляні автівки, вбиті та поранені мирні люди.
Чоловік на відео дякує Господу, за порятунок його та сина.
https://youtu.be/G6jpgOaW7Uk
Юлія Олександрова









