Нікопольський район вночі знову потерпав від обстрілів.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«В Червоногригорівській ТГ зруйновано два житлові будинки і одну господарську споруду. Ще більше десяти приватних будинків пошкоджено, зачепило й п’ятиповерхівку, ліцей, церкву, магазин, газогін, лінії електропередач. Минулося без жертв»,-написав він.
В Нікополі пошкоджено турбази. У Марганецькій громаді наслідки ворожих атак нині з’ясовуються. Попередньо – люди неушкоджені.
Інші райони Дніпропетровщини протягом ночі обстріляні не були.
Радіаційний фон – в нормі.














