Керманич Дніпра Борис Філатов зробив гучну заяву. Він заявив, що у місті виплачуватимуть до півмільйона гривень дніпрянам, які постраждали від ворожих ракетних ударів. Тобто мерія в 10 разів збільшить матеріальну підтримку городянам. Рішення планують ухвалити під час найближчої сесії міськради. Наголошується, що гроші виділятимуться через резервний фонд мера або профільний департамент соцполітики.

Лана Дніпренко









