Сьогодні вороги знову обстрілювали Нікопольський район.
Детально про ситуацію в області повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Червоногригорівська громада, що у Нікопольському районі, кілька разів зазнала ворожих обстрілів. Наразі інформація щодо руйнувань уточнюється. Попередньо – без постраждалих.
В Нікопольській громаді вже чотири години поспіль триває повітряна тривога. Росіяни продовжують свій терор, тому прошу всіх мешканців бути обережними і дотримуватися правил безпеки.
Щодо інших районів області – день без надзвичайних ситуацій, – проінформував очільник області.
Також він додав, що від початку повномасштабної війни піротехніки знешкодили у нашому регіоні майже 5 тисяч боєприпасів.
Юлія Олександрова









