З 7 жовтня в Україні заборонена будь-яка музика в громадському транспорті.
Водіям автобусів та маршруток законом заборонено вмикати в салоні музику, фільми чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку.
Ця заборона стосується як міського транспорту, так і приміських, міжміських та міжнародних маршрутів.
У таксі можна включати музику лише за згодою усіх пасажирів.
Пасажирам також не можна голосно слухати музику. Водій має право висадити порушника тиші.
Юлія Олександрова









