Російські військові вкрали печатку Запорізької АЕС, вона вже недійсна.
Про це повідомляє “Енергоатом”.
-Продовжуючи спроби рейдерського захоплення Запорізької АЕС, вчора окупанти викрали печатку підприємства, яка засвідчувала право підпису документів, – йдеться у повідомленні.
У зв’язку з цим, президент ДП «НАЕК «Енергоатом», в. о. генерального директора ЗАЕС Петро Котін видав наказ про введення в дію нової печатки ВП «Запорізька АЕС» та визнання недійсною вкраденої печатки попереднього зразка, яка використовувалась до 5 жовтня 2022 року.

Юлія Олександрова









