Сьогодні вночі, о 00.59, через черговий обстріл рашистів зазнала пошкоджень та відімкнулась остання лінія зв‘язку з енергосистемою 750кВ Запорізької АЕС – Дніпровська. В результаті відбулось повне знеструмлення ЗАЕС, тривожні новини повідомили в Енергоатомі.
– В автоматичному режимі увімкнулись дизель-генератори. Наявних запасів дизельного пального для їх роботи в такому режимі вистачить на 10 діб. Потрібен ремонт і відновлення роботи ліній зв’язку ЗАЕС з енергосистемою. Плани щодо включення енергоблоків в умовах обстрілів і пошкодження всіх ліній є нереальними, – йдеться у повідомленні.
Лана Дніпренко









