9 жовтня путін вперше прокоментував вибухи на Кримському мосту.
Російський диктатор назвав вибух на мосту “терактом” та традиційно звинуватив у цьому Україну.
Про це повідомляють російські пропагандисти.
9 жовтня путін зустрівся з головою слідчого комітету рф Бастрикіним.
Російський чиновник за один день встиг провести “розслідування” та звинуватити в усьому українські спецслужби. За його даними, українським спецслужбам нібито допомагали громадяни росії та іноземці.
У відповідь диктатор заявив, що “він навіть не сумнівається, що “теракт” був організований проти критичної інфраструктури”.
Нагадаємо, що раніше Михайло Подоляк наголосив, що підрив Кримського мосту ймовірно організували самі ж росіяни через внутрішньополітичні конфлікти.
Юлія Олександрова









