Українська армія продовжує звільняти окуповані росіянами населені пункти на Херсонщині.
Збройні сили України звільнили 1170 квадратних кілометрів територій України у Херсонській області.
Про це повідомила речниця об’єднаного координаційного пресцентру ОК “Південь” Наталія Гуменюк.
-Від початку активних дій звільнено понад 1170 кілометрів на Херсонському напрямку. Триває робота і по закріпленню територій, і по зачистці, оскільки населені пункти до яких ми заходимо, мають чимало сюрпризів, які по собі залишили окупанти, – зазначила вона.
Гуменюк вчергове нагадала, що не варто поспішати повертатись до звільнених селищ, оскільки окупанти під час відступу замінували будівлі, дороги та поля.

Юлія Олександрова









