Внаслідок сьогоднішніх ракетних ударів по Києву пошкоджено будинки місцевих мешканців, об’єкти цивільної та критичної інфраструктури.
Про наслідки “прильотів” розповів мер Києва Віталій Кличко.
Внаслідок атаки рф пошкоджень різного ступеню зазнали:
• житлові будинки – 45,
• об’єкти критичної інфраструктури та ЖКГ – п’ять,
• заклади освіти – шість (три школи, один дитячий садочок, дві будівлі позашкільного виховання),
• заклади соціальної сфери – два,
• заклади культури – шість,
• заклади охорони здоров’я – п’ять,
• адмінбудівлі – дві.
Нагадаємо, окупанти завдали ракетних ударів по декільком районам Києва. П’ятеро людей загинули, понад півсотні отримали поранення.
Одним з обʼєктів, в який цілили ворожі ракети – скляний пішохідний міст, який кияни назвали “мостом Кличка”.
Розташований поблизу Володимирської гірки міст внаслідок удару не лише встояв, але й залишився практично неушкодженим.
“Міст Кличка” відсьогодні посунув у “рейтингу незламності” навіть знамениту шафку з Бородянки.
Мер Києва провідав незламний міст та показав відео споруди після обстрілів.
-Наш пішохідний міст загоїть рани, – написав Віталій Кличко.
Юлія Олександрова









