Після ворожих ударів і знеструмлення частини Кривого Рогу в шахтах під землею перебувало понад 850 шахтарів, у тому числі, жінки.
Наразі ще триває складна рятувальна операція по порятунку людей.
Шахтарів забезпечували повітрям, їжею та теплими речами.
В одній із шахт ще залишається 98 гірників.
Їх планують підняти на поверхню до другої години ночі.
Подробиці рятувальної операції повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
– Великою проблемою та великим викликом було те, що на момент удару під землею у підземних гірничих виробках, баштових копрах та шахтних галереях було 854 шахтарі у чотирьох шахтах. Закінчується складна рятувальна операція з використанням котргрузів, противаг, ручних лебідок для порятунку людей. Одночасно вирішувалися питання з повітрям, їжею та теплими речами. На зараз під землею із 854 працівників залишилося в одній із шахт 98, за графіком повинні всіх підняти на поверхню до другої години ночі. Що робити знаємо, робота йде нормально. Додому повертаються батьки та сини живими та здоровими, – написав Вілкул.
Юлія Олександрова









