Вінниця для відновлення знищеного унаслідок ворожих обстрілів парку громадського транспорту Дніпра відправила до нашого міста три автобуси.
Про це у Телеграмі повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.
-Відправили для Дніпра три великі автобуси – допомагаємо відновити парк громадського транспорту після ракетних обстрілів. Громади мають триматися разом. Вінниця – з Дніпром, – написав Моргунов.
Раніше ми писали, що першою на допомогу Дніпру прийшла столиця. Мер Києва Віталій Кличко днями відправив до Дніпра 30 нових автобусів.

Юлія Олександрова









