За даними слідства, вранці 15-го жовтня окупанти вкотре обстріляли з артилерії Нікополь. Внаслідок ворожих влучань п’ятеро місцевих мешканців отримали поранення. Задокументовано пошкодженя приватних та багатоповерхових житлових будинків, ліцею, міського палацу культури, собору, магазину, поштового відділення, автівки містян, газопроводу та лінії електропередач.
Також орки гатили по Нікополю й вночі. Поранено двох людей. Пошкоджень зазнали понад 10 приватних та багатоповерхових будинків, транспортне підприємство, гаражний кооператив, магазини та автомобілі. Також ворожий “прильот” був у Марганець. Там пошкоджено промислове підприємство.
В облпрокуратурі наголошують, що будь-які військові об’єкти на цих територіях відсутні.





Лана Дніпренко









