Російські терористи скерували на нашу області чотири ракети.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Три ракети не долетіли до пункту призначення завдяки нашим силам ППО – одну вдалося перехопити над Нікопольським районом, ще дві – над Криворізьким. Одна ракета все ж прилетіла в об‘єкт енергетичної інфраструктури. Є сильні руйнування, сталася пожежа. Всі відповідні служби працюють»,-написав він.
Нікопольщину під ранок окупанти обстріляли з важкої артилерії і «Градів». Гатили по Марганецькій і Червоногригорівській громадам. Попередньо – без жертв. Є пошкоджені будинки.
В інших районах області ніч минула без надзвичайних ситуацій.









