Вночі ворог знову поцілив в один з об‘єктів енергетичної інфраструктури нашої області. Є сильні руйнування та сталася велика пожежа.
Внаслідок цього сьогодні у Дніпрі та області можливі відключення електроенергії для ліквідації наслідків ушкоджень та збалансування енергосистеми.
Мешканців просять обмежити використання енергоємних приладів.
-На жаль, ворог продовжує обстрілювати об’єкти енергетичної інфраструктури та завдає руйнувань. Для ліквідації наслідків ушкоджень та збалансування енергосистеми, сьогодні у Дніпрі та області можливі відключення електроенергії. Постарайтеся обмежити використання енергоємних приладів: бойлерів, пральних машин, обігрівачів, кондиціонерів та зарядіть свої телефони та повербанки, — проінформували у ДТЕК.
Юлія Олександрова









