В нашій області оголошено енергетичну тривогу. Мешканців попереджають про відключення електроенергії, які можуть тривати більше 4-х годин.
Про це повідомляють на офіційній сторінці YASNO.
-Станом на 19:43 у Дніпропетровській області впроваджені відключення електроенергії для уникнення аварій за розпорядженням НЕК Укренерго.
Через складність пошкоджень інфраструктури, відключення можуть тривати більше, ніж 4 години. Але більш точний термін буде залежати від стану енергосистеми та розпоряджень НЕК Укренерго, – йдеться у повідомленні.
За сповіщеннями про відбій енергетичної тривоги можна стежити у чатботі: https://t.me/Yasnoonlinebot

Юлія Олександрова









