Зранку 18 жовтня окупанти завдали ракетного удару по Києву. Зафіксовано три прильоти по об’єкту енергозабезпечення на лівому березі столиці.
Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що ракети поцілили в об’єкт критичної інфраструктури в Деснянському районі.
-Всі служби слідують на місце. Детальніша інформація згодом, – написав він.
Із самого ранку 18 жовтня російська армія вкотре завдала ракетних ударів по містах України.
Під обстріл потрапили Дніпро, Харків, Житомир та Івано-Франківськ.
Окупанти атакували критичну інфраструктуру. У містах є перебої з електро- та водопостачанням.
Юлія Олександрова









