Будівлі освітніх закладів зазнали чималих руйнувань: є великі тріщини у стінах, вибито близько 50 вікон.
Подробиці журналістам розповіла директорка школи пані Наталя.
Електропостачання там наразі відновлено. Освітній процес теж відновили дистанційно.
Люди, на щастя, не постраждали. Близько 45 працівників закладу під час атаки знаходилися в укритті.


Юлія Олександрова









